|
Za co mam przepraszać? Za to że Sobczak nie strzelił karnego? Czy za to, że Uryga wyrzucił z boiska Eneko w 5 minucie kluczowego meczu? Czy za to że nazywałem propagandystę ,propagandystą kiedy zaczął pluć na nowego trenera zanim jeszcze pojawił się w Krakowie? Nie rozśmieszaj mnie.
Tak jak mówiłem, kombinuj jak tu się znowu przypieprzyć do Królewskiego. Płacz za Sobczakiem raczej się nie nadaje.
|