Jaroo1 napisał(a):

Jaro dokonał niemożliwego, jako pierwszy człowiek na świecie będzie pracował na 4 etaty jednocześnie. Także szacun.
Jakim trzeba byc zjebem żeby cały czas się podniecać wygraniem PP, mówić że to dzięki Hiszpanom, a później Sobczaka ocenić przez pryzmat niestrzelonego karnego i się nie podniecać że w PP strzelił dwa ważne gole dające awanse?
To jak tak cię jara ten PP i tam piłkarze pokazali kim są to się podniecaj Sobczakiem bo on z Rodado zrobili najwięcej aby Wisła wygrała puchar.
|
Jakim trzeba być zjebem, żeby porównywać Rodado do Sobczaka...