Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93910
Stary 01.06.2024, 07:19
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Jaro dokonał niemożliwego, jako pierwszy człowiek na świecie będzie pracował na 4 etaty jednocześnie. Także szacun.



Jakim trzeba byc zjebem żeby cały czas się podniecać wygraniem PP, mówić że to dzięki Hiszpanom, a później Sobczaka ocenić przez pryzmat niestrzelonego karnego i się nie podniecać że w PP strzelił dwa ważne gole dające awanse?

To jak tak cię jara ten PP i tam piłkarze pokazali kim są to się podniecaj Sobczakiem bo on z Rodado zrobili najwięcej aby Wisła wygrała puchar.
Jakim trzeba być zjebem, żeby porównywać Rodado do Sobczaka...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując