Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93905
Stary 31.05.2024, 23:31
czy ja dobrze czytam ? teraz jest ubolewanie nad Sobczakiem ? ....jprld powiedzcie ze to zarty , i sarkazm ktorego nawet ja nie zalapalem
Odpowiedz cytując