Elendil napisał(a):

ani trochę mnie nie zdziwi, jak dostaniemy 2 razy w czapę od nich
|
ani troche mnie nie zdziwi jak go wy.......ą za rok , dlaczego za rok

? bo Odra to druzyna ktora chce byc w 1 lidze- jakby miala zapedy i marzenia o awansie to mysle ze po pol roku by go pogonili