Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15982
Stary 31.05.2024, 23:22
Elendil napisał(a):Wyświetl post
ani trochę mnie nie zdziwi, jak dostaniemy 2 razy w czapę od nich
ani troche mnie nie zdziwi jak go wy.......ą za rok , dlaczego za rok ? bo Odra to druzyna ktora chce byc w 1 lidze- jakby miala zapedy i marzenia o awansie to mysle ze po pol roku by go pogonili
Odpowiedz cytując