Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 31.05.2024, 21:22
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
To już nie moja wina, że Jarek do końca trwał przy czymś co nie wyszło.

Ale miałem rację, że Albercik do Ekstraklasy nie awansuje.
Dobra dobra Koalik,większość ludzi potrafiących dodać dwa do dwóch to wiedziała.Już nie rób z siebie Nostradamusa jak Markus
Odpowiedz cytując