KOALIK napisał(a):

To już nie moja wina, że Jarek do końca trwał przy czymś co nie wyszło.
Ale miałem rację, że Albercik do Ekstraklasy nie awansuje.
|
Dobra dobra Koalik,większość ludzi potrafiących dodać dwa do dwóch to wiedziała.Już nie rób z siebie Nostradamusa jak Markus