Drozd napisał(a):

Błaszczykowski jest ojcem chrzestnym syfu, który mamy obecnie. Faktycznie tylko jego u sterów Wiśle potrzeba.
|
Chwilowo zastanawiamy się nad tym tylko i wyłącznie w kontekście tego, który z tej
dwójki byłby lepszy: Królewski czy Błaszczykowski.
Jak pewnie każdy, wolałbym mieć do wyboru także inne opcje, ale na tę chwilę niczego realnego na horyzoncie nie widać.