Wyświetl pojedynczy post
Curvaldinho
Junior Member
 
Od: 05.2022

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93898
Stary 31.05.2024, 19:41
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Zdajecie sobie sprawę, że jesteśmy obecnie bez napastnika Żyro, Sobczak, Rodado, (o omranim nie wspominam) -- tych gościu JUŻ NIE MA.


PS.
Dzisiaj w klubie był agent Rodado.
Zdajemy, zdajemy.
Umówmy się, Rodado powinno się sprzedać, bo szkoda temu zawodnikowi niszczyć kariery zapleczem eklapy, jeśli on odejdzie to... może być różnie. Osobiście nie widzę nikogo, kto miałby go zastąpić.
I wiem, że narzekacie na Sobczaka, ale jego też (zwłaszcza sprzed PP) będzie ciężko zastąpić, bo co? Starzyński i Młyński zostaną przemianowani na napastników?
Odpowiedz cytując