LucjuszWielki napisał(a):

Zdajecie sobie sprawę, że jesteśmy obecnie bez napastnika Żyro, Sobczak, Rodado, (o omranim nie wspominam) -- tych gościu JUŻ NIE MA.
PS.
Dzisiaj w klubie był agent Rodado.
|
Zdajemy, zdajemy.
Umówmy się, Rodado powinno się sprzedać, bo szkoda temu zawodnikowi niszczyć kariery zapleczem eklapy, jeśli on odejdzie to... może być różnie. Osobiście nie widzę nikogo, kto miałby go zastąpić.
I wiem, że narzekacie na Sobczaka, ale jego też (zwłaszcza sprzed PP) będzie ciężko zastąpić, bo co? Starzyński i Młyński zostaną przemianowani na napastników?