wolfy napisał(a):

Widzisz, w tym wieku racjonalnym ruchem byłaby gra jak najwyżej, nawet za mniejsze pieniądze niż kopanie się w czwartej lidze po czole. Jeżeli teraz odcina kupony to słabe przed nim perspektywy.
Co do rezerw - nie są wartością samą w sobie. Mają służyc ogrywaniu młodych piłkarzy. Jeżeli ktoś nie będzie się nadawał do dorosłej piłki to lepiej żeby odpadł tam.
@FraMat - z KIM mają być konsultowane ruchy kadrowe?
|
Niewiadomski nie ma żadnych perspektyw
on jest za cienki nawet na II ligę
więc na kontrakcie zafundowanym mu przez wuja grał sobie w IV lidze