Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93896
Stary 31.05.2024, 19:05
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Widzisz, w tym wieku racjonalnym ruchem byłaby gra jak najwyżej, nawet za mniejsze pieniądze niż kopanie się w czwartej lidze po czole. Jeżeli teraz odcina kupony to słabe przed nim perspektywy.

Co do rezerw - nie są wartością samą w sobie. Mają służyc ogrywaniu młodych piłkarzy. Jeżeli ktoś nie będzie się nadawał do dorosłej piłki to lepiej żeby odpadł tam.

@FraMat - z KIM mają być konsultowane ruchy kadrowe?
Niewiadomski nie ma żadnych perspektyw
on jest za cienki nawet na II ligę
więc na kontrakcie zafundowanym mu przez wuja grał sobie w IV lidze
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując