LucjuszWielki napisał(a):

Zdajecie sobie sprawę, że jesteśmy obecnie bez napastnika Żyro, Sobczak, Rodado, (o omranim nie wspominam) -- tych gościu JUŻ NIE MA.
PS.
Dzisiaj w klubie był agent Rodado.
|
Nie panikuj, trzymamy się wersji drużynę buduję się od obrony.