Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4241
Stary 31.05.2024, 18:47
Stelio napisał(a):Wyświetl post
To ja już wolę Królewskiego XDDDD nie no błagam, nawet nie strasz takimi domysłami. Przecież to by oznaczało powrót Jurasa i Dawidka. Wtedy to już scenariusz nie tyle Sosnowiecki co Nowosądecki przed nami
A bo ja wiem? Zawsze jest szansa, że Kuba jednak nauczył się na błędach. Zwłaszcza że, po przerwie na Królewskiego, miałby szansę na nowe otwarcie na nowych zasadach bez jakiejś specjalnej szkody dla ego.

Dla Królewskiego teraz każda odmienna decyzja od poprzednich, to bezpośrednie przyznawanie się do błędu i ujma na honorze. Kuba może wejść bez takiego bagażu, udając, że czasy Brzęczka i Dawida to było dawno i nieprawda.

Z drugiej strony Królewski już tyle tutaj wtopił kasy i zdrowia, że być może byłby już skłonny nawet pogodzić się z sytuacją i zaakceptować rzeczywistość. Ale nie mam pewności czy to jest już ten moment.
Odpowiedz cytując