KOALIK napisał(a):

To już nie moja wina, że Jarek do końca trwał przy czymś co nie wyszło.
Ale miałem rację, że Albercik do Ekstraklasy nie awansuje.
|
A ja miałem rację, że Królewski się nie przyzna do błędu i dociągnie z nim do końca sezonu nawet jak wyniki punktowe się nie będą zgadzać. Dlatego żadnej zmiany nie było. Nikt nie ratował sezonu.