Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 31.05.2024, 18:39
To już nie moja wina, że Jarek do końca trwał przy czymś co nie wyszło.

Ale miałem rację, że Albercik do Ekstraklasy nie awansuje.
Odpowiedz cytując