Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93889
Stary 31.05.2024, 17:52
emjot napisał(a):Wyświetl post
w tej chwili to nie bardzo ma kto się tam trzaskać
bo nie ma tam nikogo kto w jakiejkolwiek perspektywie miałby się dostać do I składu

max poziom to II liga i to tylko w przypadku 3 góra 4 grajków
no chyba że mają wskoczyć do podstawy jak zlecimy do II

ps Niewiadomskiego ściągnął Brzęczek, co on w nim widział to nie wiem. Więc pretensje do wuja, a nie do chłopaka. ty byś oczywiście zrezygnował z kasy ku chwale Wielkiej Wisły
Widzisz, w tym wieku racjonalnym ruchem byłaby gra jak najwyżej, nawet za mniejsze pieniądze niż kopanie się w czwartej lidze po czole. Jeżeli teraz odcina kupony to słabe przed nim perspektywy.

Co do rezerw - nie są wartością samą w sobie. Mają służyć ogrywaniu młodych piłkarzy. Jeżeli ktoś nie będzie się nadawał do dorosłej piłki to lepiej żeby odpadł tam.

@FraMat - z KIM mają być konsultowane ruchy kadrowe?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 31.05.2024 o godz. 21:14.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując