|
Największym problemem chyba będzie pozbycie się:
- Sapała kontrakt do 30.06.2025
- Goku kontrakt do 30.06.2025
- Fazlagic kontrakt do 30.06.2026
- Uryga kontrakt do 30.06.2026
Ci goście niesamowicie męczą swoją grą. Może Uryga by trochę mniej męczył, jakby zszedł z wagi i chociaż trochę poprawił szybkość...
|