emjot napisał(a):

pozbycie się Sapały to wypłacenie całej kasy do końca kontraktu czyli za dokładnie rok
Uryga ... jeszcze lepiej kontrakt do 30.06.2026
zejdźcie na ziemię
Królewski tego nie zrobi (pomijam fakt że Uryga to podstawa jego hmmm "projektu" wszak wychowanek.....)
skąd on kasę na to weźmie
|
Ale tutaj by wchodziło w grę rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron - dostajesz np. 4 pensje i szukasz sobie nowego klubu z kartą na ręce, gdzie będziesz w stanie grać. Oczywiście w przypadku obiboka Sapały na to nie liczę za bardzo, bo on wydoi klub do ostatniej, należnej mu złotówki, ale już np. taki Młyński, jeśli ma chociaż odrobinę ambicji i nie zmieści się w składzie u nas, to kto wie?