|
Ale jak to?
Pozbywamy się lekka rączką piłkarzy bez żadnej konsultacji z nowym dyrektorem sportowym czy nowym trenerem?
A jak by ich chciał?
No chyba, że te 2 funkcje będzie teraz pełnił Królewski albo AI?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|