@emjot
Sikhosana to w ogóle w piłkę grać nie umiał, ale był pierwszym Murzynem w polskiej lidze (oraz pierwszym egzotycznym obcokrajowcem, bo wcześniej tylko Jagiellonia miała dwóch Litwinów, którzy chyba nawet po polsku gadali) i ściągnął więcej ludzi na mecz z Sosnowcem, więc zrobił swoje i mógł odejść
Z Omranim to chyba tylko Burdenskiego można porównać, ale wtedy to zadłużeni nie byliśmy i Smuda mógł dać zarobić synowi kumpla bez większych negatywnych konsekwencji
