emjot napisał(a):

pozbycie się Sapały to wypłacenie całej kasy do końca kontraktu czyli za dokładnie rok
Uryga ... jeszcze lepiej kontrakt do 30.06.2026
zejdźcie na ziemię
Królewski tego nie zrobi (pomijam fakt że Uryga to podstawa jego hmmm "projektu" wszak wychowanek.....)
skąd on kasę na to weźmie
|
Może niech pożyczy od Urygi? Ten już dość zarobił. Sapała też.