Stelio napisał(a):

Wiem, że to dowód anegdotyczny i nie musi mieć przełożenia na jakiś większy trend, ale wielu moich znajomych którzy są karnetowiczami od lat, zlewa kolejny sezon kompletnie (w tym oczywiście ja). I doszli do tej konkluzji niezależnie od siebie bo to osobne grupy znajomych, a ja osobiście agitacji protestacyjnej wśród nich nie robiłem 
+ Socios i jeszcze UW
Mam szczerą nadzieję, że jeśli cybermarian się nie ogarnie i będzie dalej brnął w realizacje swoich chorych planów, to popisy tych paralityków będzie oglądać co tydzień max 5k. osób a z młyna wzorem amici będzie lecieć explosion na zmianę z parostatkiem.
|
Też licze że jak dostanie po kieszeni - to nawet wynajmowani klakierzy nie pomogą w zakłamywaniu rzeczywistości