Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4223
Stary 31.05.2024, 14:46
wolfy napisał(a):Wyświetl post
UW to malutki wycinek kibiców, Socios już poważniejszy, ale nadal mniejszość.

Komunikaty UW interesują co najwyżej ich samych, Socios ma już jakieś poważanie o ile komunikat wynika z głosowania.

Reszta głosuje kupując bilety i karnety.
Wiem, że to dowód anegdotyczny i nie musi mieć przełożenia na jakiś większy trend, ale wielu moich znajomych którzy są karnetowiczami od lat, zlewa kolejny sezon kompletnie (w tym oczywiście ja). I doszli do tej konkluzji niezależnie od siebie bo to osobne grupy znajomych, a ja osobiście agitacji protestacyjnej wśród nich nie robiłem

+ Socios i jeszcze UW

Mam szczerą nadzieję, że jeśli cybermarian się nie ogarnie i będzie dalej brnął w realizacje swoich chorych planów, to popisy tych paralityków będzie oglądać co tydzień max 5k. osób a z młyna wzorem amici będzie lecieć explosion na zmianę z parostatkiem.
Odpowiedz cytując