wolfy napisał(a):

UW to malutki wycinek kibiców, Socios już poważniejszy, ale nadal mniejszość.
Komunikaty UW interesują co najwyżej ich samych, Socios ma już jakieś poważanie o ile komunikat wynika z głosowania.
Reszta głosuje kupując bilety i karnety.
|
Wiem, że to dowód anegdotyczny i nie musi mieć przełożenia na jakiś większy trend, ale wielu moich znajomych którzy są karnetowiczami od lat, zlewa kolejny sezon kompletnie (w tym oczywiście ja). I doszli do tej konkluzji niezależnie od siebie bo to osobne grupy znajomych, a ja osobiście agitacji protestacyjnej wśród nich nie robiłem
+ Socios i jeszcze UW
Mam szczerą nadzieję, że jeśli cybermarian się nie ogarnie i będzie dalej brnął w realizacje swoich chorych planów, to popisy tych paralityków będzie oglądać co tydzień max 5k. osób a z młyna wzorem amici będzie lecieć explosion na zmianę z parostatkiem.