wolfy napisał(a):

|
Tak czy siak trzeba by mu płacić, a rezerwy to nie ma być śmietnik pierwszego zespołu, tam mają się otrzaskiwać z dorosłą piłką młodzi piłkarze. Fakt że Niewiadomski został pokazuje na czym mu zakeżalo - na kontrakcie
|
w tej chwili to nie bardzo ma kto się tam trzaskać

bo nie ma tam nikogo kto w jakiejkolwiek perspektywie miałby się dostać do I składu
max poziom to II liga i to tylko w przypadku 3 góra 4 grajków
no chyba że mają wskoczyć do podstawy jak zlecimy do II
ps Niewiadomskiego ściągnął Brzęczek, co on w nim widział to nie wiem. Więc pretensje do wuja, a nie do chłopaka. ty byś oczywiście zrezygnował z kasy ku chwale Wielkiej Wisły
