Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93879
Stary 31.05.2024, 14:45
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Tak czy siak trzeba by mu płacić, a rezerwy to nie ma być śmietnik pierwszego zespołu, tam mają się otrzaskiwać z dorosłą piłką młodzi piłkarze. Fakt że Niewiadomski został pokazuje na czym mu zakeżalo - na kontrakcie
w tej chwili to nie bardzo ma kto się tam trzaskać
bo nie ma tam nikogo kto w jakiejkolwiek perspektywie miałby się dostać do I składu

max poziom to II liga i to tylko w przypadku 3 góra 4 grajków
no chyba że mają wskoczyć do podstawy jak zlecimy do II

ps Niewiadomskiego ściągnął Brzęczek, co on w nim widział to nie wiem. Więc pretensje do wuja, a nie do chłopaka. ty byś oczywiście zrezygnował z kasy ku chwale Wielkiej Wisły
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując