Ja .......e , naprawde myslicie zeUW to jakis wykaznik


Po prostu kolejni ludzie pokazal co mysla o Krolewiczu ,a wy , placcie wszystko , ladujcie kase w socios, spiewajcie ze nic sie nie stalo i te .......ety, grupa chlopakow pokazalo juz ze nie ufa krolewskiemu , teraz wy pikniki cos pokazcie baranki boze