Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15967
Stary 31.05.2024, 13:24
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Akurat sprzątanie idzie nadzwyczaj dobrze w tym okienku. Każdej jednej decyzji przyklaskuję, jakby się jeszcze jakimś cudem udało rozwiązać za porozumieniem stron z kimś z dwójki Fazlagić/Sapała... (wiem wiem, rozmarzyłem się).
Ale jakie sprzątanie? Można tak nazwać to że po prostu nie przedłużyliśmy kontrakty z zawodzącymi piłkarzami których kontrakty wygasły? Serio?

Jedyny pozytyw że nowe kontrakty za Kiko były podpisywane na sezon + automatyczne przedłużenie po rozegraniu X minut. Bardzo rozsądnie z jego strony.

Sprzątanie to byłoby pozbycie się Sapały, Urygi, Fazlagicia, a na to widoki są takie sobie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 31.05.2024 o godz. 13:27.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując