Patryko napisał(a):

|
Akurat sprzątanie idzie nadzwyczaj dobrze w tym okienku. Każdej jednej decyzji przyklaskuję, jakby się jeszcze jakimś cudem udało rozwiązać za porozumieniem stron z kimś z dwójki Fazlagić/Sapała... (wiem wiem, rozmarzyłem się).
|
Ale jakie sprzątanie? Można tak nazwać to że po prostu nie przedłużyliśmy kontrakty z zawodzącymi piłkarzami których kontrakty wygasły? Serio?
Jedyny pozytyw że nowe kontrakty za Kiko były podpisywane na sezon + automatyczne przedłużenie po rozegraniu X minut. Bardzo rozsądnie z jego strony.
Sprzątanie to byłoby pozbycie się Sapały, Urygi, Fazlagicia, a na to widoki są takie sobie.