Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93873
Stary 31.05.2024, 11:57
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Na luźno schodzimy jeszcze z transferów Brody, Niewiadomskiego (jakiś szaleniec wspominał o przedłużeniu), Omraniego (chyba jeszcze nie było go), Sobczaka (o ile chcą się go pozbyć, nie jest chyba faworytem Rude po tym co zrobił z Sosnowcem).
Carbo, Alfaro, Baena, Uryga, Szot, Duda, Krzyżanowski, Raton, Jaroch, Talar, Gogół, Rodado, Colley pewnie zostaną, o ile nie wpłyną jakieś oferty (co większości nie grozi).

Do pozbycia z kontraktami są Sapała (bumelant) i Olejarka (katastrofalna postawa na treningach).

Wracają z wypożyczeń Fazlagić, Młyński i Starzyński. Co do Starzyńskiego byłem zdziwiony że go nie wzięli w poprzednim okienku. Lewa strona Alfaro-Młyński bez szału (ale kasy nie ma), prawa Baena-Starzyński bardzo słaba, środek pola taki sobie, obrona dramatyczna, atak jeśli zostanie Rodado najepszy w lidze, jeśli odejdzie to go nie mamy.

Reasumując - może się z tym składem utrzymamy, szans na baraże nie ma.
manipulancie
na kontrakcie III ligowym do rezerw
takie miałoby być to przedłużenie - i to by było ok, bo wśród IV ligowców daje radę, więc i w III też da radę i pomógłby utrzymać rezerwy
ale pewnie (co dodałem) pan piłkarz by się nie zgodził

więc pisz tak jak jest a nie jak ci się w głowie pdoli
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując