|
Paradoks 1:
- Kiko miał budować klub. Nie ma już Kiko
Paradoks 2:
- pozbywamy się szrotu z tego okienka transferowego robionego przez? Kiko? Zaskrońca?
Omrani i Bregu out, Cziczkan ok, Dziedzic dziecko nie do grania
Paradoks 3:
- pozbywamy się szrotu hiszpańskiego ściągniętego rok temu, jako wielkie wzmocnienia
Tyle zostało po ostatnim planie 3-letnim i wielkim Kiko oraz wielkich Hiszpanach w Wiśle.
I teraz tak, jeśli Markus ma rację i Wisłę tak Hiszpanie ciągnęli to nieźle musi być .......nięty Królewski, że ich zwalnia na pierwszy ogień.
To jest klub mem wraz z tymi markusami, drozdami itp.
Te wszystkie wielkie wzmocnienia, notes Kiko, wielkie transfery ratujące Wisłę własnie sa wypieprzane do kosza. Jedyny rodzynek to Rodado, którego każdy chciałby zatrzymać. Reszta to śmieci, które można już wynosić albo za chwilę (nastepne okienka). Tak wygląda wielka Wisła budowana przez Królewskiego i wielka hiszpańska Wisła markusa.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|