Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 31.05.2024, 10:27
FraMat napisał(a):Wyświetl post
To słaby argument.
Umówmy się też, że gdyby były inne, bardziej sprawiedliwe decyzje sędziowskie w meczu z Widzewem to mogliśmy ten mecz wygrać w regulaminowym czasie gry.
Dokładnie. Żenujące jak umniejszany jest nasz jedyny sukces sportowy w ostatnim dziesięcioleciu bo zrobił go trener którego wielu tutaj nienawidzi. Chore.

Karny dla Widzewa był z dupy, nam nie podyktowano minimum jednego bardziej ewidetnego a Żyro powinien wylecieć z boiska z czerwoną kartką. Ale to nie pasuje do tezy, prawda?

Potem Wisła wygrała jeszcze dwa mecze, tak dla porządku przypominam.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując