Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15951
Stary 31.05.2024, 10:04
emjot napisał(a):Wyświetl post
tatuś zafundowała mu taki los
zaprzeczysz że miał talent?
taki styl "prowadzenia" kariery spowodował to, że teraz jest szrotem

tak ciężko to zrozumieć?
Zaprzeczę że miał talent. Był lepszy od rówieśników w bardzo słabo szkolącym piłkarzy kraju, ale przy zderzeniu z dorosłą piłką na niskim poziomie nie istniał. Historia jakich tysiące.
Patrz Krzyżanowski.

Samo bycie w Wiśle daje zainteresowanie mediów które nie musi się przekładać na faktyczne umiejętności, charakter, inteligencję boiskową. Gdyby Buksa był piłkarzem Chrobrego to nikt by się nim zbyt długo nie ekscytował. Za to być może sezon-dwa w niższych ligach by go rozwinął na piłkarza pierwszoligowego albo ekstraklasowego.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując