emjot napisał(a):

tatuś zafundowała mu taki los
zaprzeczysz że miał talent?
taki styl "prowadzenia" kariery spowodował to, że teraz jest szrotem
tak ciężko to zrozumieć?
|
Zaprzeczę że miał talent. Był lepszy od rówieśników w bardzo słabo szkolącym piłkarzy kraju, ale przy zderzeniu z dorosłą piłką na niskim poziomie nie istniał. Historia jakich tysiące.
Patrz Krzyżanowski.
Samo bycie w Wiśle daje zainteresowanie mediów które nie musi się przekładać na faktyczne umiejętności, charakter, inteligencję boiskową. Gdyby Buksa był piłkarzem Chrobrego to nikt by się nim zbyt długo nie ekscytował. Za to być może sezon-dwa w niższych ligach by go rozwinął na piłkarza pierwszoligowego albo ekstraklasowego.