Książę Palownik napisał(a):

https://kanalsportowy.pl/pilka-nozna...UGsFMz5FgTC58M
Macie tutaj młody polski talent. Takie to wonderkidy nam Ekstraklasy broniły (drugi to Plewka).
Żal tylko że tego drewniaka nie opchnęliśmy za lepszą gotówkę kiedy jeszcze w Europie byli idioci łykający jak pelikany bajki o jego talencie.
|
tatuś zafundowała mu taki los
zaprzeczysz że miał talent?
taki styl "prowadzenia" kariery spowodował to, że teraz jest szrotem
tak ciężko to zrozumieć?