https://kanalsportowy.pl/pilka-nozna...UGsFMz5FgTC58M
Macie tutaj młody polski talent. Takie to wonderkidy nam Ekstraklasy broniły (drugi to Plewka).
Żal tylko że tego drewniaka nie opchnęliśmy za lepszą gotówkę kiedy jeszcze w Europie byli idioci łykający jak pelikany bajki o jego talencie.