Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15946
Stary 31.05.2024, 01:38
maxx304 napisał(a):Wyświetl post
Markus jest odklejonym idiotą - nie odpowiadaj bajkopisarzu, mam cię w ignorowanych.
Te wypisywane przez niego bzdury zostaną zweryfikowane w kolejnych okienkach transferowych, bo jedynym Hiszpanem, który ma jakiś potencjał sprzedażowy(niewielki) jest Rodado. Oczywiście nasz odklejeniec będzie pisał o tym, że nie potrafimy sprzedawać , a realnie mówimy o szrocie piłkarskim, który dopiero zaczął grać na też pół śmiesznym poziomie(1 liga polska, bo III i IV liga hiszpańska to rozgrywki podwórkowe). Ci piłkarze są bezwartościowi.

Wystarczy przytoczyć historię transferów z pierwszej ligi i z ekstraklasy, i gdzie tam są obcokrajowcy, i z jakiego powodu kluby zagraniczne nie płacą za nich kokosów.
Odpowiedz cytując