Wyświetl pojedynczy post
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4208
Stary 30.05.2024, 23:34
Wszystko się zaczęło od odrzucenia oferty w czerwcu zeszłego roku. Trzeba było brać i nie wybrzydzać, nic by się Wiśle nie stało, bo chcieli wejść żeby zarabiać więc nie byłoby mowy, żeby zrobić klubowi krzywdę. To wygrała chęć zabawy w klub, którą sobie zracjonalizował "niepewnym podmiotem".

To lecimy w dół i nie ma kto nad tym zapanować.
Odpowiedz cytując