Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4206
Stary 30.05.2024, 23:15
Wywiad w którym typ mówi, że celem na przyszły rok nie jest awans jest porównywalnym skandalem jak cały ten sezon. Klub, który w I lidze drugi rok z rzędu ma na stadionie minimum kilkanaście tysięcy ludzi. Chyba, że celem jest w kolejnym roku zejście ze średnią poniżej 10 a w perspektywie dalszy zjazd. Jarosławie, sugeruję w następnym wywiadzie powiedzieć, że raczej spadniemy do II ligi, bo będziemy testować AI. Wtedy być może uda się zniechęcić jeszcze więcej osób.
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując