Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2125
Stary 30.05.2024, 22:37
Panowie...
3 lata temu Duda z Szywaczem stanowili o sile 2 ligowej Garbarni.
Duda coś tam w 1 lidze gra ale Szywacz się.od tego poziomu po prostu odbił - a w 4 lidze wygląda jak zawodnik z innego świata.
Nie piszcie o tych chłopakach z 4 ligi, że zbawią Wisłę, bo tak nie będzie. Kutwa wyszedł na GKS i się spłakał. A chłop od pół roku jest non stop z pierwszą drużyną.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując