|
Carbo w meczu z BBT osłabił zespół.
Satrustegui w meczu z GKS Katowice w 4 minucie osłabił zespół.
Junca z Lechią dwoma idiotycznymi faulami osłabił zespół.
Rude zdobył mniej punktów niż Sobol.
Jedyny Hiszpan grający w miarę równo i korzystnie dla Wisły to Pan Angel Rodado.
Markus jest odklejonym idiotą - nie odpowiadaj bajkopisarzu, mam cię w ignorowanych.
|