Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15944
Stary 30.05.2024, 22:12
Carbo w meczu z BBT osłabił zespół.
Satrustegui w meczu z GKS Katowice w 4 minucie osłabił zespół.
Junca z Lechią dwoma idiotycznymi faulami osłabił zespół.
Rude zdobył mniej punktów niż Sobol.
Jedyny Hiszpan grający w miarę równo i korzystnie dla Wisły to Pan Angel Rodado.
Markus jest odklejonym idiotą - nie odpowiadaj bajkopisarzu, mam cię w ignorowanych.
Odpowiedz cytując