jak się licytować to licytować na całego: wszak wiadomo że szrot to tylko polski jest a Hiszpanie to orły sokoły herosy. Prawie, że z la ligi
no to jaką klasę pokazał Rude? 1,26 pkt na mecz
a Kiko? ostatnim okienkiem? aaaaaaa no szacun i ten no ryspekt
a Villar, Baena, Eneko (tak tak wiem trafił do właściwej bramki w PP) Carbo czy szrot nad szroty Raton
a Junca (tak tak 2 asysty w jednym meczu szok no po prostu pomnik cza mu postawić)
a taki Alfaro poza przebłyskami co wniósł do gry

a Goku? te całe 2 bramki w lidze wiosną wszak to osiągnięcie zdecydowanie ponad stan ... zawałowy
macie racje wielbiciele szrotu hiszpańskiego
szrot polski wszystko zapier.. niczył a Hiszpanie byli w 100% wyróżniającymi się ba najlepszymi zawodnikami Wisły
oby tak dalej

z AI Jarosławem wagonem zagranicznego szrotu
prosto do II ligi