Wyświetl pojedynczy post
manson777
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15943
Stary 30.05.2024, 21:59
jak się licytować to licytować na całego: wszak wiadomo że szrot to tylko polski jest a Hiszpanie to orły sokoły herosy. Prawie, że z la ligi


no to jaką klasę pokazał Rude? 1,26 pkt na mecz

a Kiko? ostatnim okienkiem? aaaaaaa no szacun i ten no ryspekt



a Villar, Baena, Eneko (tak tak wiem trafił do właściwej bramki w PP) Carbo czy szrot nad szroty Raton


a Junca (tak tak 2 asysty w jednym meczu szok no po prostu pomnik cza mu postawić)
a taki Alfaro poza przebłyskami co wniósł do gry
a Goku? te całe 2 bramki w lidze wiosną wszak to osiągnięcie zdecydowanie ponad stan ... zawałowy





macie racje wielbiciele szrotu hiszpańskiego
szrot polski wszystko zapier.. niczył a Hiszpanie byli w 100% wyróżniającymi się ba najlepszymi zawodnikami Wisły


oby tak dalej z AI Jarosławem wagonem zagranicznego szrotu
prosto do II ligi
La tierra giró para acercarnos, giró sobre sí misma y en nosotros,
hasta juntarnos por fin en este sueno, como fue escrito en el Simposio.
Pasaron noches, nieves y solsticios; pasó el tiempo en minutos y milenios.
Una carreta que iba para Nínive llegó a Nebraska. Un gallo cantó lejos del mundo, en la previda a menos mil de nuestros padres. [...]

Odpowiedz cytując