|
No cóż, zadziwia mnie to zrzucanie winy na rzekomy "wagon Hiszpanów."
Krzyżanowski, Łasicki, Uryga, Sapała, Szot, Olejarka - mało jeszcze wymieniać naszych ambitnych rodaków?
Z Polaków to jaką-taką klasę pokazali Duda, może Jaroch, Sobczak, Gogół. I to by było na tyle.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|