Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15942
Stary 30.05.2024, 21:47
No cóż, zadziwia mnie to zrzucanie winy na rzekomy "wagon Hiszpanów."

Krzyżanowski, Łasicki, Uryga, Sapała, Szot, Olejarka - mało jeszcze wymieniać naszych ambitnych rodaków?

Z Polaków to jaką-taką klasę pokazali Duda, może Jaroch, Sobczak, Gogół. I to by było na tyle.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując