Wyświetl pojedynczy post
Martinho
Socios Wisła Kraków
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4195
Stary 30.05.2024, 20:55
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Wisienka na torcie dająca do myślenia.

Co ciekawe i niewiarygodne, gdy patrzę na to co się dzieje na trybunach, a w sieci to mamy przepaść na korzyść trybun!
No daje do myślenia, normalny człowiek wchodzi na wiślacki twitter albo na to forum, to większość wpisów jest ludzi tak zacietrzewionych że aż obłąkanych. Na meczach was nie widać

Bo na tym ma to polegać, "Czy wygrywasz czy nie" "Po burzy słońce.." "Wierny swojej drużynie znów przyjde na jej mecz..."
"Gdy nadchodzi burza ludzie pokazują swoją prawdziwą naturę. Jedni chowają się ze strachem. Inni rozpościerają szeroko skrzydła do lotu."
Odpowiedz cytując