Elefant napisał(a):

Wisienka na torcie dająca do myślenia.
Co ciekawe i niewiarygodne, gdy patrzę na to co się dzieje na trybunach, a w sieci to mamy przepaść na korzyść trybun!
|
No daje do myślenia, normalny człowiek wchodzi na wiślacki twitter albo na to forum, to większość wpisów jest ludzi tak zacietrzewionych że aż obłąkanych. Na meczach was nie widać
Bo na tym ma to polegać, "Czy wygrywasz czy nie" "Po burzy słońce.." "Wierny swojej drużynie znów przyjde na jej mecz..."