Karherop napisał(a):

Pewnie tak będzie, wyjdzie na pewno na tym lepiej dla niego.
Swoją drogą jednego bramkarza niedawno puściliśmy lekka reka, a dziś walczy w barażach i wydaje mi się że z taką formą byłby u nas teraz nr 1.
|
Rosa?
nie zagrał u nas ani jednego meczu
a rezerw wtedy nie było
nie kojarzę więc go kompletnie
większą głupotą była zamiana Biegańskiego na Ratona
deal 10 lecia