Karherop napisał(a):

|
Ma potencjał na 1 bramkarza. Nie dziwię się jeśli będziemy mieć status quo na tej pozycji na jesień. Może jedynie dojdzie Letkiewicz. Broda i Stępak niech idą na wypożyczenie
|
Broda ma miesiąc kontraktu jeszcze
wg. mnie powinno się go puścić w świat
z tą jego grą nogami to niech on się zakotwiczy gdzieś w II lidze