|
Dla mnie to jest kolejna kompromitacja i robienie jeszcze większego debila z siebie przez królewskiego.
Oddawanie decyzji trenerowi po tak zjebanym i zepsutym sezonie to sposób, żeby stać się jeszcze większym pośmiewiskiem jak trener jednak nie będzie chciał być w tym bagnie.
|