Jaroo1 napisał(a):

...
To, że JK nie wyjechał jeszcze z tego klubu na taczkach pokazuje ogólnie stan Wisły Kraków jako całej społeczności. Ale my chyba jesteśmy jak taka żona napierdalana przez męża alkoholika. Wzięła rozwód i ma męża który pije ale już nie bije, jedynie wyzywa ja od kurew. Także po rzadach WSH i całej patoli, to nam taki Jarek pasuje wyśmienicie, chujowy ale lepszy niż bijący alkoholik.
|
A konkretnie to jak to sobie wyobrażasz?