|
Jeżeli ktoś uważa, że Łasicki zasłużył na przedłużenie kontraktu, nie mówiąc o podwyżce. To trudno się potem dziwić, że nasi piłkarze mają wszystko w dupie, a najbardziej wyniki. Plujecie na Królewskiego a to przecież ta sama postawa, braku jakichkolwiek wymagań.
|