Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15929
Stary 30.05.2024, 11:44
Czytać na pewno czyta ale też jest po prostu cwany i sukcesywnie obniża wymagania względem siebie i wyników Wisły. Wie, że to jedyna droga ku temu aby kreować się na dobrego właściciela i do kupienia sobie czasu na dalsze rozwalanie Wisły.
Gadką o AI kupił sobie 2 a może 5 lat spokoju, no bo przecież to okienko będzie pierwszym eksperymentalnym. Trudno by było aby od razu był sukces, chyba nikt normalny tego nie wymaga, że po pół roku pracy nad naszymi wielkimi algorytmami będzie niewiadomo jakie okienko. Kolejne lata można jechać na tej samej famie. Z kolei mówieniem, że teraz awans nie jest ważny kupuje sobie kolejne lata spokoju co do wyników sportowych.

Wygrana pucharu i kasa za niego to jest chyba nasze przekleństwo na kolejne lata. Duza szansa zaprzepaszczona brakiem awansu, duza kasa. Zostanie przejedzona w tym sezonie, kolejny jak nie da awansu to wracamy do punktu wyjścia a może i gorszego punktu. Także tym bardziej mamy przejebane. Kierunek hiszpański dał nadzieję rok temu, wątpię aby była jeszcze gdzieś jakaś opcja, która od razu wyprostuje sportowo Wisłę i da awans. Raczej czeka nas już jedynie rozkład sportowy co do wyników.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując