Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4179
Stary 30.05.2024, 09:56
Nie to nie czub. Jednak wyciąga wnioski, ale te korzystne dla siebie.
Jak nie postawimy celów, to nie będzie z czego rozliczać. Będzie można opowiadać o wdrażaniu AI, długofalowym planie itd.
A w międzyczasie kolejne kluby będą przejmowane przez inwestorów i w jeden sezon awansować bez AI ale za to w oparciu o "kult jednostki" czyli fachowców.
Wisienka na torcie dająca do myślenia.

Cytat:
Co ciekawe i niewiarygodne, gdy patrzę na to co się dzieje na trybunach, a w sieci to mamy przepaść na korzyść trybun!
Odpowiedz cytując