Witalis napisał(a):

|
Rozmowa dotyczy dokładnie jednego meczu. Dwa posty wyżej napisałeś, że Junca lepszy od Łasickiego, bo miał jeden dobry mecz, a Łasicki żadnego. Dokładnie to napisałeś.
|
Więc tłumaczę jeszcze raz, że Junca miał jeden świetny mecz który nam wygrał w lidze, a Łasicki jeden taki se w pucharze, gdzie nic nie zawalił (co u niego faktycznie jest osiągnięciem) i niczego ekstra nie zrobił.
P.S. Ciekawe czy Żyro przedłużą, a jeśli tak to czy dostanie podwyżkę? Nie, niestety to nie jest żart.