Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93820
Stary 30.05.2024, 09:30
Witalis napisał(a):Wyświetl post
Rozmowa dotyczy dokładnie jednego meczu. Dwa posty wyżej napisałeś, że Junca lepszy od Łasickiego, bo miał jeden dobry mecz, a Łasicki żadnego. Dokładnie to napisałeś.
Więc tłumaczę jeszcze raz, że Junca miał jeden świetny mecz który nam wygrał w lidze, a Łasicki jeden taki se w pucharze, gdzie nic nie zawalił (co u niego faktycznie jest osiągnięciem) i niczego ekstra nie zrobił.

P.S. Ciekawe czy Żyro przedłużą, a jeśli tak to czy dostanie podwyżkę? Nie, niestety to nie jest żart.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 30.05.2024 o godz. 09:35.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując