Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4178
Stary 30.05.2024, 09:26
Zaskroniec:
Cytat:
Wielu kibiców mówi, że wolą się pozytywnie zaskoczyć niż negatywnie rozczarować. W związku z tym, w przyszłym sezonie, Wisła Kraków nie będzie walczyć o ESA, będzie walczyć o to aby dać z siebie maksymalnie dużo - wygrać każdy kolejny mecz, rozwijać graczy, system gry, trenera i sztab, a także popracować nad efektywnością działań w gabinetach. To będzie głównym celem, nawet jak awans trzeba będzie odłożyć i jak wspomniał Michał Trela w ostatnim swoim tekście, przestać żyć przeszłością, a zacząć żyć teraźniejszością. W obecnej sytuacji jesteśmy na poziomie rozgrywek, na który zasługujemy.


Oczywiście będziemy pracować nad tym, aby wrócić tam, gdzie nasze miejsce. Wygląda na to, że ta wędrówka potrwa dłużej niż nam się wydawało. Musimy to po prostu zaakceptować. Jeśli wystąpią czynniki przyspieszające ten awans (czego nie wykluczam), należy z nich skorzystać.. Jeśli wystąpią czynniki przyspieszające ten awans (czego nie wykluczam), należy z nich skorzystać.
No po prostu czub
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując