Karherop napisał(a):

Łasicki z Widzewem zagrał złe 120 (140) minut?
Dla mnie w tamtym okresie był klase lepszy niż Uryga, ale Rude nie miał jaj by posadzić go na ławie
|
A kto w pucharze zagrał źle? Bo niedawno pyskowaliście z MaLk żeby nie brać PP pod uwagę przy ocenie trenera.
Satrustegui zagrał źle w Pucharze? Dzięki niemu go wygraliśmy.
Bregu zagrał źle? Itp, itd.
Sorry, jeden mecz pucharowy to trochę mało przy beznadziejnym całym sezonie Łasickiego.