Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93818
Stary 30.05.2024, 08:31
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Łasicki z Widzewem zagrał złe 120 (140) minut?

Dla mnie w tamtym okresie był klase lepszy niż Uryga, ale Rude nie miał jaj by posadzić go na ławie
A kto w pucharze zagrał źle? Bo niedawno pyskowaliście z MaLk żeby nie brać PP pod uwagę przy ocenie trenera.
Satrustegui zagrał źle w Pucharze? Dzięki niemu go wygraliśmy.
Bregu zagrał źle? Itp, itd.

Sorry, jeden mecz pucharowy to trochę mało przy beznadziejnym całym sezonie Łasickiego.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 30.05.2024 o godz. 09:28.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując