Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
Od: 05.2011
Offline
#
15925
29.05.2024, 23:10
Markus
napisał(a):
Skład mistrzowskiej Jagiellonii:
Alomerović - Dieguez, Stojinovic, Haliti - Sacek, Romanczuk, Nene, Hansen, Naranjo - Imaz - Pululu.
Do tego w odwodzie: Caliskaner, Nguiamba
Tylu obcokrajowców, tak mało Polaków! W tym kilku jak ich określasz "sutenerów" czy "alfonsów" z Hiszpanii i jej niższych lig.
Koaliczku jak to możliwe?
Dlaczego Cię nie posłuchali i nie postawili na tańszych Polaków? Czyżby wiedzieli lepiej, co się dziś bardziej opłaca niż Ty? No jak to możliwe?
Według nomenklatury Drozda Alomerovic i Imaz to już Polacy,przesiąknięci PMS,Romańczuk to nawet w naszej reprezentacji grywał.
krysztal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krysztal
Znajdź inne posty napisane przez krysztal