Wyświetl pojedynczy post
BCGorlice
Senior Member
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 29.05.2024, 22:39
Ktoś zarzucał Jarosławowi, że wynosi kasę? No błagam.

Przecież on ją pali w takim tempie, że nic do wyniesienia nie zostaje.

Przed chwilą mnie tknęło, żeby sprawdzić jak mu idzie. Sprawozdań w KRS nie ma ale są przecież inne sposoby.

Taki wpis na GoWork można znaleźć (są i inne z tego roku w tym samym tonie):

Były; 10.04.2024 10:59; Nie polecam, firma od ponad pół roku nie potrafi regularnie wypłacać pensji. Miało być to chwilowe ale są to przerwy sięgające nawet 3 miesięcy bez żadnych wypłat. Innym pracownikom polecam uciekać stamtąd póki jeszcze macie jakieś oszczędności.”

Wygląda więc na to, że my krytykujemy Jarosława, że nam standardy z Synerise wdraża do Wisły a jest dokładnie odwrotnie! Wszak trzymiesięczne lagi w wynagrodzeniach to jest patent z uniwersum piłki nożnej. Prezes przenosi know-how z klubu do swojej firmy. Możemy być dumni.
Odpowiedz cytując