BCGorlice napisał(a):

|
Nie wiem czy wielu. Jest tu kilku odpornych na jakąkolwiek wiedzę âbrawoszefówâ. Jest kliku majaczących o âsukcesach w innej dziedzinieâ, ale większość z tego co ja widzę zaczęła już łapać na czym to polega.
|
w piłce poprzeczka nie jest wysoko zawieszona, ale to oczywiste, że to ani nie Cupiał, ani nie Meresiński
może nie dla ludzi, którzy mimo że jest chujowo z zupełnie innych powodów, muszą robić wyjęte z rowa porównania do tych co wynosili kasę w reklamówkach (choć być może czuli piłkę lepiej niż Jarosław), strzelam że gdyby chodziło mu stricte o kasę (w sensie żywą gotówkę, nie PR, "ekwiwalent reklamowy" i tak dalej), może byłoby tutaj lepiej